Naše služby    

PRONÁJEM BYTŮ BRNO
   25.06.2018
NAŠE SLUŽBY

Služby realitní kanceláře PRONÁJEM BYTŮ BRNO s.r.o.

STANDARD - objednat        

Základní, bezplatná služba pro majitele bytů k pronájmu Brno a blízkém okolí. Nemusíte se zavazovat realitní kanceláři žádnou smlouvou o výhradním pronajímání vašeho bytu. V případě, že najdeme konkrétního zájemce, naše advokátní kancelář vypracuje nájemní či podnájemní smlouvu dle požadavků smluvních stran.

PARTNER - objednat        

Bezplatná služba určená partnerům, kteří opakovaně nabízí prostřednictvím naší kanceláře svoji nemovitost, ale nechtějí se vázat výhradní smlouvou nabízíme přednostní inzerci a propagaci dané nemovitosti nad rámec služby STANDARD. Aktualizace stávající nájemní smlouvy dle novým právních úprav či zkušeností s předchozími nájemníky.

EXCLUSIVE - objednat        

Výhradní zastoupení bez možnosti pronajímat byt přes jinou realitní kancelář. Nadstandardní inzerce na všech realitních serverech, titulní strany, bannery, Náš tip, TOP 20 a další. Hromadné emaily klientům poptávající pronájem bytu v Brně. Plošná inzerce v nejlepším realitním časopisu Real City. Osobní přítomnost právníka při uzavírání nájemní či podnájemní smlouvy. Garance právní pomoci při potížích s nájemníku v průběhu nájmu.  Automaticky před ukončení nájemní smlouvy hledáme další nájemníky pro zajištění plynulé návaznosti bez finančních ztrát.

ALL IN - objednat        

Tato služba je koncipována především pro majitele bytů trvale nebo dočasně působící v zahraničí. Zahrnuje všechny prvky služby Exclusive, navíc z důvodu nepřítomnosti majitele řešení všech souvislosti spojených se správou nemovitostí (platby, opravy, kontroly, požadavky nájemníků). Dle konkrétních, smluvních podmínek je tato služby zpoplatněna.

ALL IN EXCLUSIVE - objednat        

Od majitele bytových domů nebo rodinných domů s více bytovými jednotkami po vyhodnocení nemovitosti si sami od majitelů pronajímáme byty, které dále podnajímáme a zajišťujeme služby ALL IN. Majitelé máji zajištěn pravidelný nájem ze všech bytů bez ohledu, zda jsou obsazeny či nikoliv. Je na realitní kanceláři, aby si sama zajistila plnou obsazenost daného domu.

Přehled služeb podrobně v následující tabulce.

SLUŽBY STANDARD PARTNER EXCLUSIVE ALL IN ALL IN EXCLUSIVE
Platba zdarma zdarma zdarma dle smlouvy zdarma
Podpis smlouvy ne ne ano ano ano
Zpracování nabídky ano ano ano ano ano
Fotografie vlastní / 1. prohlídka ihned ihned ihned ihned
Opakovaná inzerce ano ano ano ano ano
TOP inzerce ne částečně ano ano ano
Internet ano ano ano ano ano
Časopisy ne dle ceny ano ano ano
Virtuální prohlídka ne ne ne ano ano
Právník u smlouvy ne ne ano ano ano
Právní garance ne ano ano ano ano
Správa nemovitostí ne ne ne ano ano
Jazyková podpora ne ne ano ano ano